BEST DEALS

Sup Game Box 400 In 1

990 L1,490 L

 

Dhurata perfekte për fëmijët tuaj dhe gjithë të apasionuarit e lojrave klasike. Kjo konsolë përmban 400 lojra dhe vjen me dizajn klasik e shumë kompakt. Është e lehtë në përdorim e do ju ktej pas në kohë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Nintendo Switch™ OLED Model

37,990 L
 
OFERTA 24 ORE

Nintendo Switch Lite

19,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model number

M3

Color

Yellow, Black, Blue, Red, White

Battery

5C Li-battery (included)

Screen size

3.0 inch

Screen type

TFT

Weight

87.8g

Dimensions

118 x 78.6 x 18.2mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Game Box Power M3

1 x Charging Cable

1 x AV Cable

1 x Manual