Surefire Eagle Claw Gaming Mouse

3,290 L

 

Maus per te apasionuarit pas lojrave. Mausi Surefire Eagle Claw është optik dhe ka sensor prej 3200 DPI. Vjen me 9 butona të programueshëm për një eksperiencë të personalizuar lojrash.

Ka stok

SKU: SBCO1003 Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Eagle Claw

Color

Black

Form Factor

Right-handed Palm Grip

Number of Buttons

9

Controls

Left, mid, right, dpi loop, fire, double click, forward, backward, show desktop

Sensor

Optical Sensor

Resolution (DPI)

600/800/1200/1600/2400/3200 (6 DPI stages)

Polling Rate

Up to 1000 Hz

Lifetime

5 million clicks

Acceleration

70 +/- 10G

Sensor Speed

6000 FPS

Tracking Speed

66 ips

Lighting

Full RGB

Lighting Adjustable

Yes

Settings

Fully programmable via software (Windows only)

Connectivity

Wired

Cable Length

1.50 m

Cable Type

Braided Cord

Connector

USB Plug&Play

Dimensions

126mm x 80mm x 39mm

Weight

150 grams

Compatibility

PC, Laptop, MAC, Consoles with USB port

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Surefire Eagle Claw Gaming Mouse