SAPO ERDHI

SureFire Gaming Bunker 1TB External HDD

7,990 L

 

SureFire Gaming Bunker HDD është zgjidhja përfundimtare e ruajtjes për lojtarët e zjarrtë, duke ofruar një hapësirë të madhe prej 1 TB për të ruajtur dhe rezervuar me lehtësi lojërat, duke eliminuar nevojën për tu shqetësuar se cilat lojra të fshihen për të reja. Dizajni i tij mbresëlënës vizual përfshin dritat e theksuara LED me shumë ngjyra që ndryshojnë, duke shtuar një prekje të stilit të ndriçimit RGB në konfigurimin tuaj të lojërave. Me shpejtësi rrufe të shpejtë të transferimit të të dhënave përmes ndërfaqes së tij USB 3.2 GEN 1, kopjet rezervë të lojës përfundojnë me shpejtësi dhe Softueri i përfshirë Nero Backup siguron sigurinë e të dhënave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i konsolës ose PC, ky hard disk i jashtëm elegant dhe elegant ofron hapësirë ​​të zgjeruar për lojrat ose materialet tuaja.

Ka stok

SKU: SBVI0021 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Memory Internal

1TB

Interface

USB 3.2 GEN 1

Read/Write Speeds

Up to 140MB/s

System Requirements

USB 3.0 or USB 2.0 ports
Games Consoles with USB port
Windows 10, 8, 7
Mac OS X 10.6 or higher

Power

Bus Powered via USB cable

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimension

125 x 80 x 17.5 mm

Weight

180 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x HDD

1x Micro-B to USB-A Cable

1x USB-A to USB-C Adapter

1x Manual