Swdk D260 Handheld Electric Wiper

5,000 L

 

Thuaj lamtumirë leckës tradicionale që kërkon shumë përpjekje, tani thjesht shëtisni në dhomën tuaj dhe lërjanni pastrimin e vështirë fshesës son të re elektrike. Kjo fshesë që përmban motor me frekuencë të lartë dhe dorezë të gjatë kapjeje, mund të trajtojë papastërtitë dhe njollat plotësisht dhe pa mundim. Tashmë pluhurat dhe papastërtië nuk do jen më problem.

Ka stok

SKU: CNG2545-W Modeli: SWDK-D260 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Color

White

Voltage

100-240V

Rated Power

≤35W

Charger Output Voltage

DC12.6V 1A

Charging Time

3H

Headlight

LED Headlight

Hand Lever Design

Non-retractable Aluminum Tube

Wiping Frequency

1000 Times/Minute

Battery
Battery Type

Li-ion battery

Battery Capacity

2000mAh

DIMENSION & Weight
DIMENSION

29.00 x 26.00 x 120 cm

Weight

2.4kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Mop
1 x Normal Mopping Pad
1 x Terry Mopping Pad
1 x Measuring Cup
1 x Adapter