Tablet Stand L04 Mini

2,490 L

 

Tablet Stand L04 Mini është mbajtëse për tablet. Mjaftë praktike, e lehtë në peshë dhe kompakte për ta marrë kudo me vete, me material rezistent dhe qëndrueshmëri.

Ka stok

SKU: CNG3360-S Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Silver

Material

Aluminium

Weight

408 g

Dimensions

‎17.78 x 16 x 3.81 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet Stand L04 Mini