TCL Tab 10s, WiFi Only

14,990 L

 

Zbuloni përvojën gjithëpërfshirëse të të parit me TCL TAB 10s. Ekrani WUXGA 10,1 inç me teknologji inovative i bën përmbajtjet tuaja të gjalla, me ngjyra dhe plot detaje të mprehta. Tableti është i pajisur me bateri me kapacitet 8,000 mAh të mjaftueshme për të luajtur, punuar dhe parë video ose filma të ndryshëm. Ka përmasa të vogla dhe peshon shumë pak, kështu që mund ta merrni dhe jeni produktiv kudo që shkoni.

Ka stok

SKU: ABT213-GR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gray

Announced

2021

GENERAL
Dimensions

241 x 158.6 x 8.3 mm

Weight

464 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.1"

Display Resolution

1200 x 1920 pixels

PLATFORM
OS

Android™ 10

CPU

Octa-core (4×2.0 GHz Cortex-A53 & 4×1.5 GHz Cortex-A53)

GPU

PowerVR GE8320

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Main Details

f/2.0, (wide), 1/4", 1.12µm, AF

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with dual speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS

Radio

No

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

8,000mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Charger

1 x Manual