Thermal Printer POS-E801

11,990 L

 

Printer termal POS-E801. Ky printer ju mundëson printimin e shpejtë dhe pa shumë kosto të faturave POS. Është fleksibël dhe shumë i thjeshtë për tu përdorur.

Ka stok

SKU: SJAAD0022 Modeli: POS-E801 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Interface Type

Lan,USB,COM

Max. Resolution

576 Dots/Line or 512 Dots/Line (8dots/mm,203dpi)

Dimension

186*145*135 mm

Weight

1.2kg

Printing Method

Thermal Line

Printing width

72mm

Print Speed

300mm/Second

Line Spacing

3.75mm (Can adjust line spacing by command)

Line No.

Font A – 48 Lines

Character SizeGraphic Printing

Supports bitmap download and print

Cutter Function

Half Cut

Paper Width

79.5 +- 0.5mm

Paper Diameter

Less Than or more 80mm

Paper Feed Method

Easy feed(Clameshell feed)

Commands

ESC/POC

Power adaptor

Input AC100V – 240V,50 – 60Hz,Output DC 24V / 2.5A

Cash Drawer Output

Output DC 24V/1A

Input Buffer

2048K bytes

NV Flash

256K Bytes

Working

Temp:5~45 Centigrade,Humidity:10~80%

Storage

Temp:-10 ~ 50 Centigrade,Humidity:10~90%(Nodew)

Print Head Life

100KM(print density LE.12.5)

Cutter Life

1000,000times

Driver

Android,IOS,Linux,Win2000,Win2003,WinXP,Win7,Win8,Win8.1

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Thermal Printer POS-E801

1 x Power Adapter

1 x Power Cable

1 x English User Manual