SAPO ERDHI

Thermaltake Pure 12 ARGB Sync Radiator Fan (3-Pack)

5,990 L

 

Ventilatori i shasisë Pure 12 nga Thermaltake shquhet si një zgjidhje ftohëse me performancë të lartë që kombinon qëndrueshmërinë me efektet mahnitëse të ndriçimit RGB. Karakteristikat e tij të avancuara përfshijnë fluksin e ajrit kryesor, nivelet e ulëta të zhurmës dhe një guzhinetë dinamike të avancuar që siguron deri në 40,000 orë funksionim. Me kontrollin PWM, ai ofron ftohje optimale për ngarkesa të ndryshme pune. Dritat LED të ventilatorit prodhojnë ngjyra të gjalla dhe efekte unike ndriçimi, duke tejkaluar freskuesit konvencionalë RGB.

Color
SKU: N/A Modeli: CL-F127-PL12SW-A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Model

Pure 12

Specifications
FAN DIMENSION

120 x 120 x 25 mm

INTERFACE

Fan 2510-4P , LED 5V RGB Header

FAN STARTED VOLTAGE

9.0 V

FAN RATED VOLTAGE

12 V & 5V

RATED CURRENT

Fan 0.1 A , LED 0.32 A (one fan)

POWER INPUT

12V – 3.6 W , 5V – 4.8 W (Fan*3)

FAN SPEED

500 ~ 1500 R.P.M

MAX. STATIC PRESSURE

1.59mm-H2O

MAX AIR FLOW

56.45 CFM

NOISE LEVEL

25.8 dB-A

BEARING TYPE

Hydraulic Bearing

LIFE EXPECTATION

40,000 hrs,25℃

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim