TIGERNU 17″ LAPTOP BACKPACK T-B3142

4,590 L

 

Çanta e shpinës Tigernu T-B3142 është një çantë shpine për laptopë me madhësi deri në 17″, që mban një vëllim total prej 30 litrash dhe peshon vetëm 1,35 kg. Ky model është në ngjyrë të zezë dhe ka këto karakteristika: anti-vjedhje, zinxhir i dyfishtë, rrip valixheje, xhep Sekret, rezistencë ndaj ujit.

Ka stok

SKU: DUN851-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

Black

Size

17 inch

Capacity

10L

Screen size

17"

Features

Laptop Backpacks
Anti-Theft
Dual Zip
Headphone Passthrough
Luggage Strap
Secret Pocket
Splash-Proof

Weight

1.35kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack