SAPO ERDHI

Toner HP W1500A Black

3,490 L

 

Printoni me kualitet maksimal dhe qartësi absolute me tonerin W1500A. Vjen në ngjyrë të zezë të pastër dhe vibrante për printime sa më të detajuara. 

Ka stok

SKU: TON53-B Modeli: W1500A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Compatible

Color Capability

Black

Page Reach

Print up to 950 pages

Compatible with

• HP LaserJet MFP M141a
• HP LaserJet MFP M141w
• HP LaserJet MFP M111a
• HP LaserJet MFP M111w

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Toner