SAPO ERDHI

Toner Xerox Black

6,990 L

 

Ky toner nga Xerox është një toner me bojë me performancë të lartë, projektuar për përdorim në disa printera Xerox. I njohur për besueshmërinë dhe cilësinë e lartë të printimit, ky toner ofron tekst dhe grafika të qarta, duke e bërë atë ideal për nevoja printimi profesionale dhe personale. Me një prodhim prej rreth 3,000 faqesh, ai ofron zgjidhje printimi me kosto efektive, duke reduktuar nevojën për zëvendësime të shpeshta. 

Ka stok

SKU: TON052-B Modeli: 106R04347 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Xerox

Color Capability

Black

Page Reach

Print up to 3,000 pages

Compatible with

• Xerox® B205 Multifunction Printer
• Xerox® B215 Multifunction Printer
• Xerox® B210 Printer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Toner