BEST DEALS

Toshiba Canvio Basics Portable External Hard Drive

7,990 L

 

Mund t’i shtoni më shumë hapsirë kompjuterit tuaj dhe pajisjeve të tjera me HDD Toshiba Canvio. Është i vogël në përmasa dhe mund ta merrni kudo me vete.

Ka stok

SKU: ECM496 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Matte Black

Memory Internal

1TB

Interface

USB 3.0 & 2.0

Interface Transfer Rate

Up to 5 Gbit/s (USB 3.0)
Up to 480 Mbit/s (USB 2.0)

System Requirements

Formatted NTFS for Microsoft® Windows® 11, Windows® 10, Windows® 8.1
Requires reformatting for macOS® v12.0, v11.5, v10.15
Available USB 2.0 or USB 3.0 Port

Power

USB bus power (max. 900mA)

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimension

78(W) x 109(L) x 14(H) mm

Weight

149 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Canvio Basics
1 x USB 3.0 Cable (Type A to Micro-B)
1 x User‘s manual