TP-Link MiniGBIC Module SM311LS

2,490 L

 

E përputhshme me të gjitha portat SFP në produktin TP-Link duke përfshirë  JetStream switches dhe konvertuesin e mediave MC220L. Punoni me MC210CS me lidhje fibër me një modalitet.

Ka stok

SKU: NEADA0009 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Standards and Protocols

IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Wave Length

1310nm

Power Supply

3.3V

Safety & Emission

FCC, CE

Cabel

Single-mode Fiber

Fiber Type

9/125 μm Single-mode

Max. Cable Length

10km

Data Rate

1.25Gbps

Port Type

LC/UPC

Environment

Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TP-Link MiniGBIC Module SM311LS