Tp-link Multi-Mode Wi-Fi Router 300 Mbps

1,990 L

 

Ruter WiFi me shpjtësi 300 Mbps, perfekt për navigim në internet, konfrenca online etj. Është i pajisur me dy antena shumë të fuqishme 5dB për sinjal të fortë dhe mbulim të gjerë. Shihni dhe shkarkoni video në çast pa vonesa dhe shkëputje. Mund ta lidhni me aplikacionin Tether app e të kontrolloni çdo gjë nga celulari juaj.

Ka stok

SKU: NEROU0023 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

WIRELESS
Standards

Wi-Fi 4
IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz

WiFi Speeds

N300
2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n)

WiFi Range

2 Bedroom Houses
2× Fixed Antennas

WiFi Capacity

Legacy

Working Modes

Router Mode
Access Point Mode
Range Extender Mode
WISP Mode

HARDWARE
Processor

Single-Core CPU

Ethernet Ports

1× 10/100 Mbps WAN Port
2× 10/100 Mbps LAN Ports

Buttons

Reset Button

Power

5 V ⎓ 0.6 A

SECURITY
WiFi Encryption

WEP
WPA
WPA2
WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)

Network Security

SPI Firewall
Access Control
IP & MAC Binding
Application Layer Gateway

Guest Network

1× 2.4 GHz Guest Network

SOFTWARE
Protocols

IPv4
IPv6

Parental Controls

URL Filtering
Time Controls

WAN Types

Dynamic IP
Static IP
PPPoE
PPTP
L2TP

Quality of Service

QoS by Device

NAT Forwarding

Port Forwarding
Port Triggering
DMZ
UPnP

IPTV

IGMP Proxy
IGMP Snooping
Bridge
Tag VLAN

DHCP

Address Reservation
DHCP Client List
Server

DDNS

NO-IP
DynDNS

Management

Tether App
Webpage

PHYSICAL
Dimensions (W×D×H)

4.5 × 4.2 × 1.0 in
(115 × 106.7 × 24.3 mm)

Package Contents

Wi-Fi Router TL-WR820N
Power Adapter
RJ45 Ethernet Cable
Quick Installation Guide

OTHER
System Requirements

Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+, or other JavaScript-enabled browser

Cable or DSL Modem (if needed)

Subscription with an internet service provider (for internet access)

Certifications

FCC, CE, RoHS

Environment

Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉ ~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉ ~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

TEST DATA
WiFi Transmission Power

CE:
<20dBm(2.4GHz)
FCC:
<30dBm

WiFi Reception Sensitivity

270M: -70dBm@10% PER
130M: -74dBm@10% PER
108M: -74dBm@10% PER
54M: -77dBm@10% PER
11M: -87dBm@8% PER
6M: -90dBm@10% PER
1M: -98dBm@8% PER

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x WiFi Routers

1 x Manual