Trust Gaming Keyboard GXT 834 Callaz

5,990 L

 

Tastier mekanike e prodhuar për të apasionuarit e lojrave. Vjen e ndriçuar me drita shumëngjyrëshe në trajtë ylberi dhe ju kursen hapsirë pasi është e vogël dhe kompakte. Jetgjatësi deri në 50 milion shtypje tastesh, pra do ju shoqëroj drejt fitores për shumë e shumë kohë.

Ka stok

SKU: SBBG0300 Modeli: GXT834 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
General
Full Size keyboard

no

Ergonomic design

no

Key technology

mechanical

CONTROL
Number of keys

87

Switch Brand

Outemu

Switch Type

Linear

Switch colours

Red

Numeric Key Pad

no

Trackpad

no

Media keys

12

Macro keys

no

Programmable keys

no

Special keys

FN keys

Life time of key

50000000 presses

Anti-Ghosting

n key rollover

Response time

8 ms

Travel distance

4 mm

Operation force

47 g

Macro programming

no

Indicators

Game mode, Caps-lock, Scroll-lock

Connectivity
Connection type

wired

Bluetooth

no

USB version

2.0

Connector type

USB-A male

Cable length main cable

180 cm

Gaming
Designed for gaming

yes

Gaming mode

yes

Lighting
Backlight

yes

Input
Power source

USB

Compatibility
Compatible Device Types

pc, laptop

Compatible Software Platforms

Windows, Mac OS, Chrome OS

Dimensions & Weight
Dimensions

35 mm x 367 mm x 137 mm

Weight

659 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Manual