OFERTË ONLINE

Trust GXT 701 Ryon Gaming Chair

24,990 L

 

Karrige Gaming nga Trust. Shume e rehatshme dhe me dizajn ergonomik. Me 5 rrota shume te forta. Pjesa e mbeshtetjes pershtatet sipas deshires po ashtu edhe mbeshteteset e krahut. Rrotullim 360°.

Ka stok

SKU: SBIG0100 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
16 kg
Brand
Color

Red

Characteristics
Seat depth

52 cm

Seat width

52 cm

Backrest height

74 cm

Suitable surface

carpet/laminate/parket/resin floors/floor tiles

Gas lift

Yes

Gas lift size

368 mm

Gas lift brand

Lant

Gas lift class

Class 4

Adjustability
Adjustable arm rests

no

Adjustable seat height

yes, 47 / 54,5

Adjustable sitting angle

tilting seat with locking mechanism

Adjustable back rest angle

no

Min/max height user

160 cm – 190 cm

Materials
Seat

PU leather

Armrests padding

High density foam

Backrest padding

High density foam

Cushion padding

High density foam

Frame

wood

Number of wheels

5

Wheel type

50mm, black nylon

Dimension & Weight
Dimension

1270 mm x 700 mm x 630 mm

Weight

15.2 kg

Max. weight

150 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Chair

Installation tool & materials

1 x User guide