Trust Keyboard Wired Primo

1,590 L

 

Tastier me kabllo dizenjuar për të qënë të rehatshëm dhe shumë produktiv. Ndërkohë që do të jeni duke punuar në kompjuter nuk do të dëgjoni asnjë zhurmë. Tastiera ka butona në madhësi të plotë.

Ka stok

SKU: SBBG2008 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

General
Full Size keyboard

yes

Ergonomic design

no

Key technology

membrane

Dimension

30 x 449 x 148 mm

Total weight

488 g

Weight of main unit

464 g

Features
Spill-proof

yes

Silent keys

yes

Wrist support

no

Characteristics
Keyboard layout

QWERTY

Control
Number of keys

104

Numeric Key Pad

yes

Trackpad

no

Programmable keys

no

Special keys

no

Life time of key

5000000 presses

Indicators

Caps-lock, Scroll-lock, Num-lock

Connectivity
Connectivity

Wired

Bluetooth

no

USB version

2.0

Connector type

USB-A male

Cable length main cable

180 cm

Gaming
Designed for gaming

no

Lighting
Backlight

no

Input
Power source

USB

Power adapter
Power adapter included

no

Compatibility
Compatible Device Types

laptop, pc

Compatible Software Platforms

Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Trust Keyboard Wired Primo