Trust Optical Ziva Mouse

790 L

 

Perdoret me te dyja duart. 3 butona, shpejtesi deri ne 1200 DPI. Punon pa problem ne cdo siperfaqe. I vogel dhe preciz. I pershtatshem per sistem operimi Windows dhe Mac.

Ka stok

SKU: SBCG0017 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
GENERAL
DPI

1200

Sensor Technology

Optical

Height of Main Product

110 mm

Total Weight

67 g

Ergonomic Design

no

CONNECTIVITY
Connectivity

Wired

Cable length main cable

130 cm

USB Version

2.0

POWER
Power source

USB

COMPATIBILITY
Device Type

Pc, laptop

Software Platforms

Windows, Mac OS, Chrome OS

CONTROL
Grip Type

Palm

Controls

left, right, mid

Number of Buttons

3

Left-right Handed Use

Both

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Trust Optical Ziva Mouse