Ofertë!
OFERTA ONLINE

TUF Gaming M4 Wireless Gaming Mouse

6,990 L

Kurseni: 2,000 L

TUF Gaming M4 Wireless është një maus kompakt gaming me wireless i cili ofron performancë të mahnitshme dhe besueshmëri absolute. Dizenjuar për tu përballur me beteja të fuqishme ky maus me precision të lartë zoteron sensor optik 12.000 dpi për të sunduar betejën edhe më fuqishëm. I veshur me ASUS Antibacterial Guard treatment dhe mundësia për të punuar me bateri AA dhe AAA e bëjnë TUF Gaming M4 një maus mjaft të preferuar në botën e gamerave.

Ka stok

SKU: DUN2232-B Modeli: 90MP02F0-BMUA00 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Connectivity

Bluetooth 5.1
RF 2.4GHz

Sensor

3311

Resolution

12000 DPI

Max Speed

300

Max Acceleration

35

USB Report rate

1000 Hz

RF 2.4G Report rate

1000 Hz

L/R Switch Type

60 million

Button

6

Battery Type

AAA or AA

Battery Life

AA Battery
RF 2.4: 134hr
BLE: 232hr

AAA battery
RF 2.4: 53hr
BLE: 100hr

OS

Windows® 10
Windows® 11

DIMENSIONS AND WEIGHT
Dimensions

126 x 63.5 x 39.6 mm

Weight

62g w/o battery & Dongle
77g w AAA battery & Converter Holder
86g w AA battery

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TUF GAMING M4 WIRELESS Mouse
1 x USB Wireless Dongle
1 x AA Battery
1 x AAA Battery
1 x AAA to AA Battery Converter Holder
1 x Quick Start Guide
1 x Warranty Card