Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

TV Box 4K Tanix Android 12, 4GB/64GB

3,990 L

Kurseni: 1,500 L

Tanix TX68 Smart TV Box është i mbushur me veçori dhe funksionon me Android 12.0. Ai është i pajisur me një procesor Allwinner H618 Quad-Core ARM Cortex-A53 dhe një GPU ARM Mali-G31, duke ofruar performancë të lartë dhe aftësi efikase të përpunimit të videos dhe imazhit. Me  4 GB RAM dhe 64 GB hapësirë ruajtëse, ofron hapësirë të bollshme për përpunim dhe ruajtje të të dhënave. TV Box mbështet daljen HDMI me rezolucion 4K, duke ofruar një përvojë shikimi me definicion të lartë. Ai gjithashtu mbështet dekodimin e fuqishëm të videos AV1, i cili kursen internetin në krahasim me H.265 dhe VP9. Me lidhjen Wi-Fi 6 dhe Bluetooth 5.0, siguron lidhje më të shpejta dhe më të qëndrueshme në rrjet. Tanix TX68 vjen me një telekomandë, adaptorin dhe fishë HDMI për konfigurim të lehtë. Me ndërfaqen e tij miqësore për përdoruesit dhe veçoritë e gjithanshme, ai ofron një përvojë multimediale të përshtatshme dhe të rehatshme.

Ka stok

SKU: DUN1780-B Modeli: TX68-H Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

TX68-H

Color

Black

Hardware
CPU

Allwinner H618 Quad-Core ARM Cortex A53

GPU

Mali G31

RAM

4GB DDR3

ROM

64GB eMMC

Card Reader

Supports TF card up to 64GB

Power Supply

DC 5V/2A

Connectivity
USB

2x USB 2.0
1x USB 3.0

Lan

RJ45 Ethernet port (100M)

WiFi

2.4G/5.8G dual-band AC, WiFi 6

Bluetooth

v5.0

SPDIF

Coaxial

Video and Audio
Decoder Formats

HD MPEG1/2/4, H.264, HD AVC/VC-1, RM/RMVB, Xvid/DivX3/4/5/6, RealVideo8/9/10

Video Formats

4K@60fps, 4K@30fps, H.265, AVI, H.264, VC-1, MPEG-2, MPEG-4, DIVD/DIVX, Real8/9/10, RM, RMVB, PMP, FLV, MP4, M4V, VOB, WMV, 3GP, MKV

Audio Formats

MP1, MP2, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC, APE, AMR, RA, WAV

Photo Format

JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF

Software and Features
Operating System

Android 12.0

DLNA

DLNA files sharing

Languages

Supports 24 languages including English, French, German, Spanish, Italian, etc.

Network Functions

Skype chatting, Picasa, YouTube, Flicker, Facebook, online movies, etc.

Display and Interface
Display Screen

LED display for time

I/O Port

2x USB 2.0
1x USB3.0
1x TF Card Slot
1x RJ45
1x DC IN
1x HDMI
1x SPDIF

Dimensions & Weight
Dimensions

9.7 x 9.7 x 2.1 cm

Weight

450 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TV Box

1 x Remote Controller

1 x HDMI Cable

1 x Power Adapter

1 x User Manual