TV Box HK1 Rbox R1 Mini

3,990 L

 

Android TV  BOX R1 Mini kthen televizorin tuaj tradicional ne nje qender argetimi duke u lidhur me internetin nepermjet Wi-Fi ose Lan. Me sistem Android 10.0 ,ram 4GB dhe memorie te brendshme 32GB. Mund te transmetoj me rezolucion deri ne 4K.

Ka stok

SKU: CNG2247-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

CPU

RK3318 Quad-core 64-bit Cortex-A53

GPU

Penta-Core Mali-450 Up to 750Mhz+

Ram

4GB

Memory Internal

32GB

Power Supply Specifications
POWER SUPPLY

AC 100-240V 50/60Hz;
DC 5V 2A

Main Features
I/O Interfaces

1 * HDTV, 1 * USB 2.0, 1 * USB 3.0, 1 * TF Card Slot, 1 * AV, 1 * RJ45, 1 * DC IN

Card Reading

TF Card supported, maximum of 64GB

BT Version

4.0

LAN Ethernet

10/100M standard RJ-45

HDR

HDR10 and HLG modes

High Definition Video Output

HD2.0a for 4K@60Hz

Decoder Format

4K VP9 Video decoder, H.265/H.264 video decoder, 1080P other video decoders (VC-1, MPEG-1/2/4, VP6/8)

Media Format

Avi, Ts, Vob, Mkv, Mov, ISO, wmv, asf, flv, dat, mpg, mpeg

Audio Format

MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, DDP, HD, FLAC, APE

Photo Format

HD JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF

Language

English, French, German, Spanish, Italian, etc. multilateral languages

Dimension & Weight
Dimension

99 x 99 x 18 mm

Weight

91g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  HK1 RBOX R1 mini TV Box
1 x  Power Adapter
1 x  Remote Control
1 x HD Cable
1 x User Manual (English)