OFERTA VETËM ONLINE

TV Lobod 43″ LF43DN4322

31,990 L

 

Televizor Lobod me ekran 43 inch dhe me rezolucion Full HD. Cilësi të lartë audio dhe figure. Sistem Android 11.0. Mund të navigoni në aplikacione të ndryshme si YouTube apo Netflix. Me 3 porta HDMI dhe 2 porta USB mund të shihni përmbajtje të ndryshme nga USB apo kompjuteri juaj.

Ka stok

SKU: TV523 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
TV Type

SMART

Screen size

43"

Screen type

LED

Screen diagonal

43" (106 cm)

Screen resolution

Full HD (1920×1080)

Aspect ratio

16: 9

Viewing angle

178 degrees

Response Time

8ms

Screen brightness

200cd / m2

Wifi and LAN

Integrated WiFi and LAN port
Processor: Quad core CPU

Operating system

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TV Lobod 43″ LF43DN4322

1 x Controller

Garancia e produktit

24 Muaj