TV LOBOD 43″ LF43DN5321S

32,990 L

 

Televizori me i ri i markes Lobod me ekran 43 inch dhe me rezolucion figure Full HD. Cilesi te larte Audio dhe figure. Sistem Android 9.0. Mund te navigoni ne aplikacione te ndryshme si YouTube apo Netflix. Mundesi per te regjistruar cfare transmetohet duke mos humbur asnje moment nga filmi apo shfaqja e preferuar. Me 3 porta HDMI dhe 2 porta USB mund te shihni permbajtje te ndryshme nga usb apo kompjuteri juaj.

Ka stok

SKU: TV491 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
TV Type

SMART

Screen size

42"

Screen type

LED

Screen diagonal

42 "(107 cm)

Screen resolution

Full HD (1920×1080)

Aspect ratio

16: 9

Viewing angle

178 degrees

Response Time

8ms

Screen brightness

200cd / m2

Wifi and LAN

Integrated WiFi and LAN port
Processor: Quad core CPU

Operating system

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia 24 Muaj