BEST DEALS

TV Lobod Smart 32″ Frameless

16,990 L

 

Televizor inteligjent i markës Lobod. Mund ta lidhni me wifi dhe të lundroni në internet ose të hapni aplikacione të ndryshme si Netflix, Youtube etj. Ka dizajn me korniza të holla tepër fine dhe përshtatet lehtë me ambjentet e shtëpise suaj. Rezolucion figure HD dhe ngjyra të gjalla e plot dritë.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Color

Black

Screen size

32"

Screen Type

Led

TV Type

SMART

SCREEN RESOLUTION

HD ready (1366×768)

HOTEL MODE

Yes

VIEWING ANGLE

178°

RESPONSE TIME

8ms

TUNERS

DVB T2 / S2 / C

ENERGY CLASS

A

COLOR TONE

normal, cool, warm

IMAGE MODES

Standard, Film, Vivid, Energy saving, User

IMAGE ASPECT RATIO

Standard, Film, Vivid, Energy saving, User

SOUND SETTING

Standard, Music, Theater, News

SPEAKERS

2×6 W

CONNECTIONS

HDMI , Ci slot, coaxial, component (adapter, optional), USB,
Headphone jack,LAN

AC Input

100 – 240V
50/60Hz

Power Consumption

60W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TV Lobod Smart 32″ LF32DN5321