OFERTA VETËM ONLINE

TV Lobod Smart 50″ LF50DN5321S

32,990 L

 

Televizor i markes Lobod Smart me ekran 50” Full HD. Mund ta lidhni me wireless dhe te lundroni ne internet nga televizori juaj. Sistem operimi Android. Mundesi shkarkimi te aplikacioneve te ndryshme sipas deshires. Cilesi te larte Audio dhe figure.

Ka stok

SKU: TV388 Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
BEST DEALS
Ofertë!

Samsung 43″ Class The Frame QLED 4K Smart TV (2022)

89,990 L
Kurseni: 10,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
12 g/kg
Brand
Screen size

50"

Screen resolution

1920 x 1080p

Screen brightness

220 cd / m2

Contrast

1000: 1

TV Type

SMART

DVB-T2/S2

Yes

Connections

HDMI, USB, Headphone Jack, VGA, SCART, LAN

Audio output

16W

Dimensions without stand

112x 64,5×12 cm

Dimensions with stand

112 x 69 x 23 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim