Tym Scooter Helmet

1,490 L

 

Qëndroni të sigurt me helmetën tonë më të re. Ka material cilësor dhe është shumë rezistente. E lehtë në peshë, super e rehatshme dhe ju ofron siguri. Mund të perdoret si në dimër ashtu dhe në verë.

Ka stok

SKU: CNG2748-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Material

ABS+EPS + Fur + Leather

Weight

340-360g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tym Scooter Helmet