U-Shaped Massage Pillow

2,990 L

 

Largoni lodhjen me jastëkun në formë U-je i cili është i pajisur me dy motorra me vibracion dhe dy koka masazhuese që rrotullohen. Mund të masazhojë qafën , të nxitë qarkullimin e gjakut, të clirojë muskujt dhe lodhjen pas një dite të gjatë.

Ka stok

SKU: CNG3327-GR Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Massage Gun

13,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Gray

Rated Power

3.7W

Rated Voltage

DC 5.0V

Weight

0.5 kg

Dimensions

24*26*10CM

Material

Memory foam and flannel

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x u-shaped pillow