SAPO ERDHI

Ugreen 6in1 USB-C to USB Hubs

4,990 L

 

Përshtatësi me shumë porta Ugreen 6-në-1 është një aksesor i gjithanshëm i krijuar për të përmirësuar opsionet e lidhjes së pajisjeve me porte USB-C ose Thunderbolt 3. Ky përshtatës siguron një dalje HDMI që mbështet rezolucionin deri në 4K 30 Hz, duke i lejuar përdoruesit të lidhin pajisjet e tyre me ekranet ose televizorët e jashtëm. Ai përmban gjithashtu tre porta USB 3.0 për lidhjen e pajisjeve periferike, të tilla si tastierat, maus ose pajisjet e ruajtjes së jashtme. Për më tepër, përshtatësi përfshin lexues të përshtatshëm të kartave SD dhe microSD për transferimin e të dhënave nga kamerat ose telefonat inteligjentë. E bërë me aliazh alumini, kjo paisje kombinon qëndrueshmërinë me një dizajn kompakt dhe të lëvizshëm, duke e bërë atë një zgjidhje ideale për përdoruesit.

Ka stok

SKU: ALB457 Modeli: CM511 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CM511

Color

Grey

SPECIFICATIONS
Input

USB-C Male

Output

3x USB-A 3.0
1x HDMI
1x SD Card Slot
1x TF Card Slot

HDMI

Up to 4K@30Hz

USB-A

Supports Transfer Rate Up To 5Gbps

SD/TF Card Slot

• SD 3.0 Up To 104MB/sec
• Supports TF/SD Reading and Writing Simultaneously

Compatible

• Windows
• Mac OS
• Linux

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

115 x 150 x 36 mm

Weight

90 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Ugreen 6in1 Hub