Ugreen HiTune x6 ANC Wireless Earbuds

4,990 L

 

Kufje UGREEN HiTune X6 ANC.  Anulim i zhurmës deri në 35dB. Rezistent ndaj ujit, me teknologjinë më të fundit të Bluetooth 5.1. Të lehta dhe tepër praktike. Ju lejon të përqendroheni tek muzika juaj e preferuar gjatë një udhetimi, në palestër etj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Style

in-ear

Bluetooth

5.1

Bluetooth Profile

HSP, HFP, ACRCP, A2DP

Dirver Speaker

10mm Diamond-Like Carbon

Codec

AAC, SBC

Frequency Range

20Hz-20KHz

Work Time

6 Hour single charge, 26 Hour with case

Charge Time

1.5 Hour for earbuds, 2 Hours for the case

Charging Port

USB-C Port

Waterproof

IPX5

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen HiTune x6 ANC Wireless Earbuds