SAPO ERDHI

Ugreen PD Fast Charger

4,990 L

 

Karikuesi UGREEN CD216 është një karikues kompakt dhe i fuqishëm me 2 porta USB-C, që ofron karikim të shpejtë të njëkohshëm për dy pajisje. Me një fuqi dalëse maksimale prej 66 W, ai mbështet protokolle të ndryshme të karikimit të shpejtë si Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0 dhe më shumë. Karikuesi shpërndan në mënyrë inteligjente energjinë për të ofruar rezultate optimale të karikimit, qoftë duke karikuar një laptop apo smartphone. Siguron siguri me mbrojtje kundër qarkut të shkurtër, mbitensionit, mbirrymës dhe mbinxehjes. Dizajni i lehtë dhe kompakt i karikuesit e bën atë të lëvizshëm dhe të përshtatshëm për përdorim në shtëpi, punë ose gjatë udhëtimeve. Me performancën e tij të besueshme dhe pajtueshmërinë me pajisjet e njohura, karikuesi UGREEN CD216 ofron zgjidhje të përshtatshme dhe efikase karikimi.

Ka stok

SKU: ALB444 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CD216

Color

Black

Power and Input
Power

66W

Input

100-240V, 50-60Hz, 1.8A Max

Single USB-C1/USB-C2 Output

5.0V=3.0A 9.0V=3.0A 12.0V=3.0A 15.0V=3.0A 20.0V=3.3A

Output

5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.3A, 66W Max
PPS: 3.3-21V/3A

Dual Ports Output
Port 1 Output

5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A, 20W Max
PPS: 3.3-5.9V/3A, 3.3-11V/1.8A

Port 2 Output

5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, 45W Max
PPS: 3.3-21V/2.1A

Supported Charging Protocols
Details

PD2.0, QC3.0, QC2.0, PPS, APPLE 5V2.4A, BC1.2

Dimension & Weight
Dimensions

60 x 60 x 32 mm

Weight

160 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Charger