Ugreen USB 2 in 1 Card Reader Adapter

1,490 L

 

Adaptor 2 ne 1 nga Ugreen. Mund ta lidhni me kompjuterin tuaj për leximin dhe shkrimin e kartave me shpejtësi super deri në 5 Gbps. Lidhjet me nje shumllojshmeri pajisjesh me porte USB.

Ka stok

SKU: ALB305 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Port

USB 3.0

Transfer Speed

5Gbps

Card Slots

SD and TF

Feature

Read & Write Simultaneously

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x UGREEN USB 2 in 1 Card Reader Adapter