SAPO ERDHI

Ugreen USB-A Male To USB-C Female Adapter

499 L

 

Ugreen US280 është një aksesor i gjithanshëm dhe kompakt që përmirëson lidhjen midis pajisjeve USB-C dhe USB-A. I krijuar nga aliazh alumini me cilësi të lartë, ky përshtatës i lejon lidhjen pa probleme të pajisjeve USB-C si telefonat inteligjentë, tabletët dhe laptopët me pajisjet periferike dhe aksesorët USB-A. Me shpejtësi transferimi të të dhënave deri në 480 Mbps dhe aftësi karikimi në 3A, siguron sinkronizim efikas dhe karikim të shpejtë. Dizajni i tij portativ e bën atë të përsosur për udhëtime ose përdorim të përditshëm, duke u vendosur lehtësisht në xhepin tuaj ose në çantën e laptopit. I pajtueshëm me pajisje të ndryshme, përshtatësi Ugreen US280 mundëson lidhje të përshtatshme dhe të besueshme, duke e bërë atë një aksesor thelbësor dhe praktik për përdorime të ndryshme.

Ka stok

SKU: ALB449 Modeli: US280 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

US280

Color

Black

Material and Design
Material

Aluminum alloy + Nickel Plated

Design

• High-Quality Materials for Durability and Rust-Resistance
• Compact and Lightweight Design for Portability

Data Transfer and Charging
USB Standard

USB 2.0

Data Transfer Speed

Up to 480 Mbps

Charging Capability

Up to 3A

Compatibility
Connector Type

USB-C (female) / USB-A (male)

USB-C Devices

Smartphones, Tablets, Laptops with USB-C Ports

USB-A Peripherals

Gaming controllers, Flash memory, and other USB-A Accessories

Features
Versatile Use

Converts USB 2.0 to a USB-C port, allowing connection between USB-C devices and USB-A peripherals.

High-Speed Transfer

Provides efficient data syncing at high-speed transfer rates for quick file transfers.

Charging Support

Enables charging of USB-C devices with USB-A chargers for convenient charging.

Compact Design

Highly portable and suitable for everyday use or travel.

Dimensions & Weight
Dimensions

20 x 18.5 x 6.7 mm

Weight

20 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen USB-A Male To USB-C Female Adapter