Ugreen USB-A To USB-C Nickel Plating Cable

1,490 L

 

Kabllo Ugreen USB-A 2.0 në USB-C e cila shërben për kalimin e të dhënave apo karikimin e të gjitha pajisjeve me portë USB-C. Suporton karikim të shpejtë dhe është super rezistente.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connector A

USB-A 2.0

Connector B

USB C

Fast Charging

Yes

Cable Length

1m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen USB-A 2.0 to USB-C Cable