Ugreen USB-C Braided Cable

1,990 L

 

Kabllo Ugreen USB-C e cila shërben për kalimin e të dhënave apo karikimin e të gjitha pajisjeve me portë USB-C. Suporton karikim të shpejtë dhe është super rezistente.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connector A

USB-C

Connector B

USB C

Fast Charging

Yes

Cable Length

1m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen USB-C Cable