Ugreen USB C to 3.5mm Headphone Adapter

1,990 L

 

Kjo kabllo  nga Ugreen ju ndihmon të lidhni kufjet tuaja të preferuara me çdo celular të pajisur me portë USB type-C. Është kompakt dhe shumë i vogël. Mund ta merrni lehtësisht me vete kudo që shkoni.

Ka stok

SKU: ALB301 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Space Gray

Connector A

USB C

Connector B

3.5mm Female

Material

Nylon

Cable length

10cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen USB C to 3.5mm Headphone Adapter