SAPO ERDHI

Ugreen Wireless Charger

3,490 L

 

Karikuesi i shpejtë me valë UGREEN CD221 është një zgjidhje elegante dhe efikase për karikim pa tela. Me ngjyrën e tij të bardhë, ai shton një prekje elegance në konfigurimin tuaj të karikimit. Ai mbështet pajisje të aktivizuara me Qi, duke dhënë deri në 15 W fuqi. Karikuesi përmban protokolle të shumta karikimi, duke përfshirë 15W, 10W, 7.5W dhe 5W, duke siguruar përputhshmëri me një gamë të gjerë pajisjesh. Drita treguese LED ofron një sinjal vizual për statusin e karikimit dhe porta e energjisë USB-C lejon lidhje të lehtë. Me certifikatat FCC dhe CE, ju mund të besoni në sigurinë dhe cilësinë e këtij karikuesi.

Ka stok

SKU: ALB445 Modeli: CD221 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 54%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,390 L
Kurseni: 1,600 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CD221

Color

White

Power and Charging
Input

5V=2A, 9V=2A, 12V=2A

Total Output

Up to 15W

Qi-enabled Wireless Charging Protocols

15W/10W/7.5W/5W

Sensing Distance (case on)

≤ 5mm

Charging Area

Off-centering of ≤ 8mm

Design and Features
Details

LED Indicator Light
USB-C Power Port
FCC and CE Certified

Dimensions & Weight
Dimensions

25 x 12 x 4 cm

Weight

248 g

Informacione për paketimin

1 x Ugreen Wireless Charger