USB 3.0 Ethernet Adapter

1,490 L

 

Ky adaptor ju mundëson të konvertoni një USB 3.0 në një portë Ethernet. USB 3.0 është e aftë të transferoj të dhëna me shpejtësi deri në 5 GBps, pra 10x më shpejtë se USB2.0. Nuk keni USB 3.0? Pa problem sepse ky adaptor është gjithashtu i përshtatshëm me USB 2.0 dhe USB 1.1.

Ka stok

SKU: CNG1566 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Connector A

USB Male

Connector B

RJ45 Female

Weight (Lbs)

0.16

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter