USB-A to USB-C Cable

400 L

 

Fishe karikimi dhe kalomi te dhenash USB-A ne USB-C.

Ka stok

SKU: MST005 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

Dimensions

7 x 5.5 x 0.3 inches

Weight

0.8 ounces

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB-A to USB-C Cable