USB-C 20W Power Adapter

790 L

 

Çlironi potencialin e karikimit të shpejtë të pajisjeve tuaja. Ky adapter karikon një iPhone 12 deri në 60% në vetëm 30 minuta. Është universal dhe i përshtatshëm për çdo lloj pajisje me portë Type-C. Është i vogël dhe mund ta merrni kudo me vete.

Ka stok

SKU: MST101 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

White

Ports

1x USB-C

Compatible

Phones, Tablets,

Input power

100-240V, 50/60 Hz, 0.5A

Output power

5V / 3A
9V / 2.22A

Maximum power

20W

Dimensions

30.8 x 30.8 x 56.3 mm

Weight

Approx. 130g

Features

20W MAX power, Smart Compatibility
3A Fast Charging Cable
Multi-layer Charging Protection
Small Size, Easily Put in Your Bag

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger

1 x Manual