Verbatim Portable Hard Drive

4,900 L8,900 L

 

I vogel, kompakt me shume hapsire memorie dhe me nje dizajn unik.

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Gold, Silver

Memory Internal

500GB, 1TB, 2TB, 4TB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Verbatim Portable Hard Drive