Vidlok Business Webcam W91

3,490 L

 

Kamër HD për kompjuter apo laptop me fokus automatik dhe rrotullim 360°. Ky model vjen m anullim zhurmash dhe mikrofon të dyfishtë. Është e përshtatshme për konferenca, mësim online si edhe për platforma si Skype, Hangouts etj.

Ka stok

SKU: CNG1795-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Power

5V

Working Temperature

10 – 50 ℃

Horizontal Angle

360°

Video Encoding Format

JPEG

Audio Encoding Format

PCM

Size

56x90x48mm

Weight

135g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Vidlok Business Webcam W91

1 x User Manual