Vidlok Full HD 1080P Webcam with Mic W77

2,990 L

 

Webcam me lente Full HD dhe rezolucion 1080p. Tani do të dukeni qartë dhe bukur në video chat-e, mësim onilne, live streaming etj.

Ka stok

SKU: CNG1371 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Dimension

71.5×35×120mm

Weight

138g

Package Size

75×62×125mm

Power Supply

USB Direct Power DC 5V

Lens

3.6mm

Resolution

2MP

Angle

85°

Distance

5m

Video Frame Rate

30FPS

Audio Encoding Format

PCM

Encoding Format

MJPEG

Installation Mathod

Placed on TV/Tripod/TV Cabinet/Desk

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Vidlok Webcam W77 1080P