Vidlok Live Stream Kits

16,990 L

 

Vidlok Live Stream Kits është pikërisht ajo që ju nevojitet kur dëshironi të filloni podcast-in, transmetimin, regjistrimin e muzikës, transmetimin e drejtpërdrejtë të lojërave, shfaqjet në radio, Twitch ose transmetimet tuaja në YouTube. Kontrolluesi i mikserit Vidlok DJ mbështet deri në 2 persona, 4 pajisje dhe 4 platforma njëkohësisht. Falë tij ju mund ta ktheni zërin tuaj në mashkull, femër, robot etj. Gjithashtu, dizajni 2-në-1 kombinon mbajtësen e telefonit dhe dritën selfie duke u kthyer kështu në kombinimin perfekt për krijimin e videove live ne celular apo kompjuter.

Ka stok

SKU: CNG2770-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Ring Light Specifications
Power

10W

Outer ring size

26 CM

Inner ring size

20CM

LED Qty

120PCS 2835 SMD LED Chip

CCT

2700-5500 K

Lumen

80 lm/W

Beam Angle

120°

Power Supply

DC 5V/1A(5V/2A)

Materials

ABS+PC

DJ mixer controller
Channel system

dual channel

Output sampling rate

44.1KHZ

Sampling number

16bit

Use scene

home, outdoor

Weight

580g

Knob

4

Buttons

27

Size

211.5×175×38mm

Indicator lights

74

Push buttons

5

Capacity

820mAh

Power consumption

220mA

Charging voltage

DC 5V

Charging current

1A

Microphone specifications
Directivity

Heart-shaped pointing

Frequency response

20Hz-20kHz

Sensitivity

-38+/-2db(0db=1V/Pa at 1kHz)

Output impedance

200Ω+/-30%(at 1kHz)

Load impedance

≥1000Ω

Equivalent noise level

17dbA

Maximum sound pressure level

136dB(at 1kHz≤1% T.H.D)

Signal to noise ratio

77dB

Applicable occasions

Internet K song, live video, video chat, personal recording, recording studio

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ring Light

1 x Microphone

1 x DJ mixer controller

1 x Phone Holder

1 x USB Cable

1 x Manual