Viomi A9 Wireless Handheld Vacuum Cleaner

29,990 L

 

Viomi A9 Wireless Handheld Vacuum Cleaner ndan me lehtësi pluhurin nga ajri me një fuqi prej 120AW. Kapaciteti i baterisë është 2500mAh. Bateria e integruar mund të hiqet dhe të karikohet individualisht. Koha e punës 60 minuta në modalitetin e kursimit të energjisë. Pastrohet lehtësisht shtëpia e madhe 380 metra katrorë. Ështe tepër praktike për t’u përdorur. 

Ka stok

Shitur: 3 copë

SKU: DUN1056-GR Modeli: A9 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Color

Gray

Specification
Battery

2500mAh(Charging 3.5h)

Voltage

25.2V

Power

400W

Working Time

60min(Low) 33min(Middle) 9min(High)

Motor

100000rpm (DC Brushless)

Suction Power

120AW

Wind Pressure

23Kpa

Filtration System

Multi cyclonic with 5 level filtering (99.9%)

Noise

71(Low)/75(Middle)/83(High)dB(A)

Dust Cup

0.4L

Brushroll

4 kinds of

Product Weight

1.54kg

Package Weight

5.2kg

Product Size (L x W x H)

330 x 114 x 209mm

Package Size (L x W x H)

779 x 293 x 138mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x VIOMI V9
1 x Metal Connecting Stick
1 x Soft Roller Cleaner Head
1 x 2 in 1 Crevice Tool
1 x 2 in 1 Dusting Brush
1 x Charger
1 x Wall-mounted Charging Dock
1 x Electric Mites Cleaner Head
1 x English Manual