Vox Air Conditioner Inverter 12BTU

34,990 L

 

Modeli i ri VOX inverter me klas energjie A+ ne ngrohje dhe A++ ne ftohje. Ekran te integruar qe tregon temperaturen dhe shume te dhena te tjera te nevojshme. Teknologjia inverter e kondicionerit rrit performancen dhe ul konsumin e energjise. Pajisur me vecori te ndryshme si vetepastrimi dhe lidhja wireless.

Ka stok

SKU: TNP559 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
26 g/kg
Brand
Model

IFG12-AACT

Type

Inverter

Kapaciteti BTU

12000 BTU

Coverage

up to 30m2

GENERAL
Energy class

A++/A+

Antifungus

Yes

iFeel

Yes

8°C constant temperature

Yes

AutoRestart

Yes

Dehumidification

Yes

TECHNICAL
Air flow (closed) (m3/h)

600 m3/h

Cooling capacity

3400 W

Heating capacity

3500 W

LCD Display

Yes

Power consumption in cooling

1340 W

SCOP coefficient

4

Temperature range (Cooling)

+16 to +49°C

WiFi with adapter

Yes

Auto Cleaning of the indoor unit

Yes

Gas type

R32

Night mode

Yes

Outdoor unit noise level

59 dB

Power consumption in heating

950 W

SEER coefficient

6.1

Temperature range (heating)

-15 to +30°C

PROGRAMS AND FUNCTIONS
Anti bacterial filter

Yes

Heating

Yes

Cooling

Yes

SAFE USE
Gas leak protection

Yes

Self-diagnosis

Yes

DIMENSIONS AND WEIGHT
Indoor Unit Dimension

750 x 285 x 200 mm

Indoor Unit Weight

8 Kg

Outdoor Unit Dimensions

650 x 456 x 233 mm

Outdoor Unit Weight

18 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Indoor Unit

1x Outdoor Unit

1x Remote Controller