SAPO ERDHI

Wanbo Smart Projector T2 Free

13,990 L

 

Projektori LED Wanbo T2 Free, një zgjidhje argëtuese kompakte dhe e gjithanshme e krijuar për të ripërcaktuar përvojën tuaj të shikimit. Me përmasa të vogla kombinon transportueshmërinë me karakteristika të fuqishme. Projektori ofron një burim drite LED të ndritshëm 150 ANSI lumen, duke mbështetur rezolucione deri në 1080P dhe duke siguruar një madhësi të gjallë projeksioni prej 40 deri në 120 inç me një raport hedhjeje prej 1:35:1. Pajisur me fokusim manual, ai siguron konfigurim dhe personalizim të lehtë. Altoparlantët e integruar 2x 3W përmirësojnë cilësinë e audios, ndërsa teknologjia e makinës optike plotësisht e mbyllur garanton një performancë të qëndrueshme dhe pa pluhur. Me një përfundim mat dhe shpërndarje inovative të nxehtësisë, ky projektor ofron pamje komode. Ideale për skenarë të ndryshëm, Wanbo T2 Free premton një përvojë projeksioni dinamike dhe gjithëpërfshirëse.

Ka stok

SKU: DUN1882-W Modeli: T2 Free Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 15%
END OF SUMMER
Ofertë!

Xiaomi Smart Projector 2 Pro

84,990 L
Kurseni: 15,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

T2 Free

Color

White

Projection Specifications
Light Source

LED

Brightness

150 ANSI Lumens

Projection Size

40-120 inches

Compatible Resolution

Up to 1080P

Throw Ratio

1:35:1

Screen Aspect Ratio

16:9

LED Bulb Life

20000 Hours

Connectivity
Ports

1x HDMI
1x USB-A 2.0
1x 3.5mm Jack
1x DC IN

Focusing
Focusing Method

Manual

Keystone Correction

Manual +/-40 Degree Vertical Keystone Correction

Audio
Speakers

2x 3W

Dimensions & Weight
Dimensions

110 x 150 x 140 mm

Weight

900 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Projector

1x Remote Control

1x Power Cable

1x Manual