WD Green SATA SSD M.2 2280

4,490 L

 

SSD SATA III Top është mënyra ideale për të azhornuar kompjuterin ose notebook-un tuaj në një kohë të shkurtër. Kompjuterët ose netbook-ët mund të ndizen në më pak se 20 sekonda falë SATA III. SSD m.2 përmirëson shpejtësinë dhe efikasitetin e pajisjeve tuaja, qoftë në përdorim të përditshëm ose për lojëra.

Ka stok

SKU: ECM404 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
General
Technology

SATA III

Model

Top Performance

Read (up to)

545MB/s

Design

M.2 2280

Implementation
Memory

480 GB

Measures
Interfaces
Connection

M.2 SATA 6 Gb/s

Dimensions

3.15" x 0.87" x 0.06"

Package weight

0.039 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x WD Green SATA SSD M.2 2280

1 x Quick Start Guide