BEST DEALS

WD Green SN350 NVMe™ SSD

2,790 L12,990 L

 

SSD WD Green™ SN350 NVMe™ mund të rivitalizojë kompjuterin tuaj të vjetër për përdorim të përditshëm. Funksionon deri në katër herë më shpejtë sesa disqet SATA.  Disqet e ngurtë ofrojnë një dizajn rezistent ndaj goditjeve për të ndihmuar në mbrojtjen e të dhënave tuaja të rëndësishme kundër goditjeve dhe rënieve aksidentale. 

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
General
Memory

240GB, 2TB

NAND

QLC

Interface

PCIe

Sequential Read Performance

3200MB/s

Sequential Write Performance

3000MB/s

Dimensions

3.16" x 0.87" x 0.09"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x WD Green SN350 NVMe™ SSD

1 x Quick Start Guide