OFERTA VETËM ONLINE

White Shark Gaming Chair King Throne

19,990 L

 

Karrige gaming nga White Shark. Shumë e rehatshme dhe ergonomike. Me 5 rrota rezistente. Pjesa e mbështetjes përshtatet sipas dëshirës po ashtu edhe mbështetëset e krahut. Rrotullim 360 gradë.

Ka stok

SKU: CNG2031-BR Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
12 kg
Brand
Color

Black/Red

Chair type

Gaming chair

Dimensions

73 cm x 31,5 cm x 56 cm

Load

130kg

Fabric material

Eco leather

Frame contruction

Plastic

Green connector

Black

Back width

67 cm

Back height

67 cm

Seat size

48 cm x 48 cm

Seat height

From 43 cm to 53 cm

Base type

5-star 300mm nylon base

Wheel size and material

2

Number of wheels

5

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim