White Shark Gaming Chair Terminator

25,990 L

 

Karrige gaming White Shark. Shumë e rehatshme dhe ergonomike. Me 5 rrota shumë të forta. Pjesa e mbështetjes përshtatet sipas dëshirës po ashtu edhe mbështetëset e krahut. Rrotullim 360 gradë.

Ka stok

SKU: CNG2035-B Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Sparco Icon Gaming Chair

34,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
18 g/kg
Brand
Color

Black/Grey

Item type

Gaming chair

Leg material

Plastic

Covering material

PU

Frame material

Metal

Base type

5 Star base / Plastic

Head and back pillow

Yes

Back width

56cm

Back height

83cm

Seat size

51 x 52cm

Seat height

45,5 – 52,5cm

Wheel size and material

60mm, plastic

Armrests

Yes

Dimensions

69 x 54 x 127-134,5cm

Seat dimensions

51 cm x 52 x 45,5 – 52,5cm

Shoulder width

56

Number of wheels

5

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Chair

1 x Installation tool & materials

1 x User guide